LED Kupollampas.

Laipni lūdzam iepazīties ar mūsu LED Kupollampām. Tās tiek sauktas arī par rūpnīcas lampas. Mūsu ražošanas partneri āzijā ir augsti profesionāli LED gaismekļu ražotāji.Mēs jums piedāvājam augstas kvalitātes LED gaismekļus par kvalitātei atbilstošu cenu. Mūsu LED Kupollampas ir ideāli piemērojamas tirgiem visā pasaulē.

 Mūsu LED kupollampas ir aprīkotas ar divu veidu Mean Well LED Driveriem CLG vai HLG , kas nodrošina pilnu paismekļa garantiju uz 3 un 5 gadiem. Gaismekļu gaismas avots ir augstvērtīgs LED čips (Bridgelux cai CREE) ar unikālu apgaismojuma toni un bezšuvju dzesēšanas radiatoru. LED kupollampa funkcionē ar zemiem gaismas zudumiem, tīru gaismas toni dažādu leņķu maināmu gaismas kupola elementiem, kurš perfekti apvienots ar gaismekli.tas samazina difuzo siltuma temperatūras efektu, tāpēc tas nodrošina ilgu LED darbības mūžu. Cokola kompakta struktūras virsma ir apstrādāta ar antiseptisku pārklājumu.

 Plaša sprieguma diapazons, viegli pārvarēs apgaismojums nestabilitāti, ko var radīt elektriskais tīkls. LED Kupollampa ir viegli uzstādāma, zemas uzturēšanas izmaksas un plašu piemērošanu. Tās parasti tiek izmantotas ražošanas cehos, rūpnīcās, noliktavās, stacijās, degvielas uzpildes stacijas, lielveikalos, izstāžu zālēs, stadionos un citur.

Ņemot vērā īpaši nposlēgto IP 65 LED strāvas vadītāju, LED Kupollampu pielietojums ir iespējams kā ārā, tā arī iekštelpās, LED Kupollampu darbību neietekmēs ne putekļaina vaide, ne arī gaisa tempereatūras svārstības.. .