LED spuldzes, T8, T5.

LED gaismas lampa, ko sauc arī par LED dienasgaismas lampām, ir integrētas lietojumprogrammas LED gaismas avotu un ar savu unikalitāti patiešām panākt ietekmi augstu energoefektivitāti un enerģijas taupīšanu. LED dienasgaismas lampa var ietaupīt elektrību līdz pat 80%. LED gaismas lampa ir jaunākais modelis starp apgaismes produktiem ar savu augsto spilgtuma un krāsu renderēšanas indeksu. Kalpošanas laiks var būt vairāk nekā 50 000 stundas. LED gaismas lampu var izmantot daudzās vietās, piemēram, biroju ēkas, rūpnīcas, tirdzniecības centru, slimnīcu, pašvaldības ēku iekštelpu apgaismojumam, skolām ut.t.


Priekšrocības LED dienasgaismas lampām:
1. LED gaismas lampa ir videi draudzīgs apgaismojums, jo tradicionālā luminiscences lampas satur daudz dzīvsudraba tvaikus, ja lampa tiek bojāta- dzīvsudraba tvaiki var tikt izlaisti atmosfērā. LED gaismas lampa ir atzīta par zaļāko apgaismojumu divdesmit pirmajā gadsimtā.
2. LED gaismas lampas darba stāvoklī dod mazāk siltuma, tāpat tas neizraisīs balināšanas parādības dokumentiem vai apģērbam.
3. LED gaismas lampa nerada troksni.
4. LED gaismas lampa ir laba mūsu redzei, jo tradicionālā dienasgaismas lampas izmanto AC, tāpēc katrs otrais radīs stroboskopisku gaismu 100.120 reizes. Tomēr, LED gaismas lampa var tieši pārvērst AC uz DC.
6.Spriegums ir regulējams no 80V uz 265V un strāvas patēriņš ir viena trešdaļa no tradicionālajām ar to, bet lietošanas ilgums ir desmit reizes ilgāks no tradicionālā aphgaismojuma.
7, LED gaismas lampa ir izgatavotas no epoksīda sveķiem, tādēļ ir stingras un noturīgas.