LED lentas

LED ir neliela mikroshēma, kas tiek noslēgta epoksīda sveķos, tāpēc ir ļoti maza, bet ļoti spilgta. Strāvas patēriņš LED gaismai ir samērā zems, darba spriegumā vispārējās LED gaismas ir 2 - 3,6 V un darba strāva ir 0,02-0,03, kas nozīmē, enerģijas patēriņš ir mazāks nekā 0,1 W. raksturīgās iezīmes LED gaismas padara par ideālu gaismas avotu, lai aizstātu tradicionālos izstarotājus, tāpēc mūsdienās tas ir plaši piemērota daudzās nozarēs.

LED lentas izmanto poliamīda PI substrātu saistot lokanā gaismas virtenē, izmantojot paralēlā saites konstrukcijā, instalē augstu spilgtumu LED gaismas mikroshēmas LED elastīgā gaisma lentē, savienojot ar strāvas avotu un gaismas programmu kontrolieri, lai panāktu acīmredzamu gaismas efektu ar LED gaismām.

 
Elastīgu platei ir labas mehāniskās īpašības, kas padara LED lenti par elastīgu gaismas lentes viegli lokāmu un patvaļīgu, un to var izmantot uz dažādām liektām virsmām. Ar saprātīgu projektēšanas un metināšanas tehnoloģiju, tas samazina iespēju, ka gaismas josla nedarbojas, kā arī citas kvalitātes problēmas, lai uzlabotu produkta stabilitāti. Izvēloties savienojumu starp pilnu jaudu un augstu efektivitāti un zemu patēriņu LED mikroshēmām un plati, mēs varam efektīvi paplašināt kontrolējamo LED lentes garumu un izveidot krāsainas LED lentes.

LED lentas iezīmes.

LED elastīgai gaismas lentei tiek izmantota elastīga plate, kas nodrošina lielisku sniegumu. Tas ir viegls griešanai un savienošanai. Saskaņā ar augsto temperatūru, ūdens un putekļus necaurlaidību, lente var sasniegt līdz pat IP68, ultra-plānā biezumā 3mm, 3M abpusējās lentes nemainīgas, kurai kalpošanas laiks var būt vairāk nekā 50 000 h, un tas arī var tikt ražots speciāli klienta konkrētām prasībām.

LED lentas pielietojums

LED elastīgu gaismas lentes var tikt izmantas pilsētas panorāmu apgaismojumam (ēkas, reklāma sienas, izkārtnes, Ziemassvētku ainavu dekorēšanai)
Neregulāra dizaina ķermeņu dekorēšanai (viesnīca / naktsklubs / KTV vietas, piemēram, daudzstūra sienas, ūdens pilienu dizainam)
Sadzīvē (durvju rāmji, bārs, vīna skapis, drēbju skapis, TV skapis)
Auto (auto-dekorācijai, zem auto)
 

 LED lentas lietošana.

Neveiciet savienojumus vairāk kā 5 metrus garumā..
Sekojiet LED lentes iepakošanas instrukcijām
Mūsu LED gaismas lentes ir standarta komplektācijā , kas atrodas antistatiskā maisā un kartona kastēs, un mēs nodrošināmies ar aizsardzības pasākumus, lai nodrošinātu, LED gaismas joslas drošību transportēšanas laikā.

LED lentas

Šajā sarakstā nav jaunumu ierakstu!