Solārās sistēmas

 Saules Enerģijas Sistēma ļauj māju un uzņēmumu īpašniekiem nodrošināties ar uzticamu enerģiju no neierobežotas saules enerģijas. Uzlabotās tehnoloģijas ar masveida ražošanas palīdzību ir būtiski samazinājušas cenas atjaunojamajās enerģijas sistēmām padarot tās pieejamākas nekā agrāk.
Saules enerģijas sistēmas var sniegt ievērojamas priekšrocības, lai piegādātu elektroenerģiju tālvadības iekārtas, un / vai vietas, kur pieslēgumi nav viegli pieejami.

Mums ir iespēja pielāgot konfigurācijas off-režģi lietojumprogrammās. Mēs varam nodrošināt reāllaika akumulatoru state-of -maksas LED displejs, lai precīzi uzraudzītu elektroenerģijas ražošanu barošanas sistēmas. Sistēma var sākt no vienkāršiem 10W komplekti iedegoties māja lielākiem megavatiem sistēmā. 

 Prewired un Moduļu - Mūsu sistēma nāk 90% rūpnīcā samontētas un saskaņota. Viss, kas jums jādara, ir savienot ar vadu, saskaņā ar teritorijas stāvoklis. Šīs sistēmas ir modulāras un var tikt paplašinātas, lai atbilstu perspektīviem jauninājumiem.
Power Box ir vienkārša lietošana - Lai būtu vieglāk ikdienas gala lietotājam, visas sastāvdaļas ir integrētas ar pielāgotu Power Box no rūpnieciskas kvalitātes tērauda ar vienkāršu lietotāja saskarni, DC / AC slodzēm un enerģijas ievadiem. Mēs varam piedāvāt dažādas kontaktdakšu konfigurācijas.
Pretested - VAL saules enerģijas sistēmas ir paredzētas dažādās vidēs, lai nodrošinātu uzticamu un nevainojamu ekspluatācijas laiku. Šīs sistēmas tiek izvietotas visā pasaulē. Katrs komponents ir rūpnīcā pārbaudīts pirms nosūtīšanas, lai jūs varat būt pārliecināti, ka tad, kad jūs sistēmu saņemsiet, tā ir gatava darbam.
Tā kā šīs sistēmas nav saistīta ar jebkādiem ārējo barošanas vadu, jūs varat novietot tos gandrīz visur kur ir saule. Nav nepieciešams grāvjus paplašināt elektrolīniju vai zvanīt Elektromontāžas uzņēmumam . Sistēmas var tikt pārvietota samērā viegli.
Potenciālo izmantojumu - tālvadības sistēmām, sākot no darbina radio pārraides tornis Mozambika apgaismes reklāmas stendu 30 jūdžu attālumā no civilizācijas darbina drošības kameras jūsu vietējā jūras ostu vai spēja uzlādēt mobilos telefonus


Solārās sistēmas